Сьогодні говоримо про шампунях.
Треба сказати, що шампунів, бальзамів і кондиціонерів, називаються модним словом «органіка» зараз чимало, не заглиблюючись в хімічні нетрі, з'ясуємо, що ж означає назва «органічний». Перш за все, так називається косметика, не містить агресивної «хімії»: парабенів, силіконів, SLS, продуктів нафтопереробки, консервантів і інгредієнтів тваринного походження. А що містяться в ній органічні інгредієнти — це екологічні продукти, вирощені природним шляхом, без застосування хімічних добрив.
Єдине, на чому з «хімії» все-таки загострю увагу, це на сульфатах — SLS. Їх я менше за все хотіла б бачити у своєму шампуні для волосся з причини того, що крім різних шкідливих впливів на організм, вони дуже погано впливають власне на саму красу волосся. Сульфати сприяють їх випаданню, руйнуючи цибулини, від них може з'явитися лупа. А головне, сульфати висушують волосся,роблячи їх ламкими і січеться на кінчиках, що для мене зараз проблема номер один.
Отже, дивимося, за якими ознаками ми дізнаємося органічні шампуні.
1. Органічні шампуні не мають сильного аромату, так як у них відсутні синтетичні віддушки, а також вони не можуть бути неприродного яскравого кольору, так як в них відсутні синтетичні барвники.
2. У органічних шампунів не занадто рясна піна, у зв'язку з відсутністю агресивних Парів, зокрема тих же сульфатів.
3. На упаковках органічних шампунів стоять значки, що підтверджують їх натуральність і відсутність шкідливої хімії, а також значки того, що ці шампуні не тестувалися на тваринах.
Значки могут выглядеть по-разному, например, на моих бутылочках с шампунями в кругленьких штампах написано: «Не содержит парабенов», «Европеский сертификат Эко Био косметики», «Сontains organic ingredients» (содержит органические ингредиенты), ну, или другие варианты.
4. Органические шампуни в качестве моющей основы имеют мягкую моющую базу, и в их составе будут указаны безопасные ингредиенты, такие как бетаины, моно- и диглицериды жирных кислот, а консерванты заменены, к примеру, на сорбиновую или лимонную кислоту (Sorbic Acid, Citric Acid).
5. Состав органических шампуней всегда обогащен натуральными растительными экстрактами и эфирными маслами, что тоже указано в составе.
6. В органических шампунях нет ингредиентов животного происхождения и они не проходят испытания на животных, как обычные шампуни.
7. Кроме того, обычно, органические шампуни выпускаются в упаковках, изготовленных из вторичного сырья, что делает их экологичными.
Хоча в будь-якому випадку, органічна косметика буде утримувати і емульгатори, і консерванти і інші добавки, вироблені хімічним шляхом. Зрозуміло, що шампуні, що містять тільки масла і відвари трав шампунями вже не будуть.
- Після 40 років організм жінки потребує особливої уваги та підтримки, включаючи правильне харчування та прийом вітамінів. Ось чотири основні вітаміни, які вважають найбільш корисними для жінок у цьому віці.
- Як не дивно, весна і сонячні промені, ще не взиозі дати нашому організму достатньої кількості вітаміну Д. Тому, в більшості українців спостерігається недостатній рівень вітамуну Д3 в організмі. Профілактичне дозування якого становить 2000МО, якщо, лікар не призначив інакше, то такого дозування вистачить, аби випрвити загальну картину в організмі. Якщо брати Вітамін Д3 від Амріта - то це 1 капсула на день. Бажано зранку і додати жири у їжу - бо це жиророзчинний вітамін.