ЦИТРАТ СРІБЛА - що це таке? (ОРГАНІЧНЕ СРІБЛО КОЛОЇДНЕ СРІБЛО)
СРІБЛО – ЦІЛЮЩЕ МЕТАЛ В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА
Срібло в тому чи іншому вигляді використовувалося усіма цивілізаціями протягом всієї історії людства.
Найстарішим артефактом вважається срібно-мідний ваза шумерського правителя Энтемены (зберігається в Луврі, 3,5 тис. років до н. е..). Вода і вино настоювалися в посудині і вважалися цілющим еліксиром, які подавався на стіл членам сім'ї правителя. Перський цар Кир (2500 років тому) у своїх військових походах використовував срібні посудини для зберігання води. Покриття ран срібними пластинами практикувалося ще в стародавньому Єгипті. А срібні ванні були доступні тільки членам королівської сім'ї Британії.
Срібло – дорогоцінний метал і мікроелемент, необхідний для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки та кісткової тканини. Воно надає омолоджуючу дію на кров і благотворно впливає на протікання фізіологічних процесів в організмі. Сприяє омолодженню, загоєння і регенерації шкіри. Сьогодні науково доведено, що срібло володіє природним бактерицидну і антисептичну дію. При цьому спектр дії срібла поширюється на 650 видів бактерій (для порівняння: спектр дії будь-якого хімічного антибіотика – лише 5-10 видів бактерій). При цьому сучасні дослідження показали вибірковість дії і лояльність срібла до природної мікрофлори людини – лакто - та біфідобактерій.
ВОЛЮЦИЯ СРІБЛА: ВІД ПЛАСТИНИ ДО ЦИТРАТУ
1. Металеве срібло
Використовувалося на ранніх етапах розвитку медицини. Процедури прикладання срібних пластин до шкіри і наполягання води в срібних посудинах сприяли виділенню іонів срібла та їх надходження в організм для стимулювання імунітету і лікування інфекційних захворювань.
2. Неорганічне іонне срібло
Розвиток хімічної галузі подарувало медицині розчинну форму срібла - нітрат срібла (неорганічна сіль срібла), яка активно використовувалося в якості антибактеріального засобу до кінця XX століття. Основним недоліком була висока токсичність концентрованих нітрат-іонів, які значною мірою обмежили широке застосування нітрату срібла в медицині.
3. Колоїдне наносеребро
Прийшло в практику з розвитком нанотехнологій, які дозволили створити нову розчинну у воді форму благородного металу – колоїдний розчин наночастинок срібла (кожна наношарик срібла має розмір в 50 тисяч разів менше діаметра людського волосся). Причому, найбільш прогресивним вважається фізичний спосіб отримання наносрібла (подрібнення срібла з використанням фізичних законів), так як в ньому повністю відсутні неорганічні домішки (які обов'язково присутні при багатостадійному хімічному синтезі і можуть негативно впливати на організм). Сьогодні через невивченість матеріалів у нанорозмірному стані «вільні наночастинки» викликають неоднозначну реакцію у світової спільноти.
4. Органічне срібло (надчистий цитрат срібла)
Это следующий этап и принципиально новая - органическая форма серебра, которую предложили ученые (группа компаний Nano Union). Технология получения органического серебра была впервые презентована и достойно оценена на крупнейшей в мире выставке нанотехнологий NANOTECH-2010 (Токио, Япония). Представленная форма серебра имеет органическую формулу, не содержит непредсказуемых наночастиц и полностью избавлена от опасных неорганических примесей. В то же время ни один химический синтез не может предложить подобной чистоты и биологической совместимости.
Нанотехнологія виробництва цитрату срібла NanoSvit повністю виключає застосування неорганічних реагентів, які можуть залишитися в кінцевому продукті і мати негативну дію на організм людини або тварин. Кінцевий продукт не містить непередбачуваних наночастинок.
- Після 40 років організм жінки потребує особливої уваги та підтримки, включаючи правильне харчування та прийом вітамінів. Ось чотири основні вітаміни, які вважають найбільш корисними для жінок у цьому віці.
- Як не дивно, весна і сонячні промені, ще не взиозі дати нашому організму достатньої кількості вітаміну Д. Тому, в більшості українців спостерігається недостатній рівень вітамуну Д3 в організмі. Профілактичне дозування якого становить 2000МО, якщо, лікар не призначив інакше, то такого дозування вистачить, аби випрвити загальну картину в організмі. Якщо брати Вітамін Д3 від Амріта - то це 1 капсула на день. Бажано зранку і додати жири у їжу - бо це жиророзчинний вітамін.