ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ВЛІТКУ
Догляд за шкірою обличчя повинен бути щоденним. Але не варто забувати, що шкіра реагує на пори року і пов'язані з цим погодні зміни. Взимку шкіра багатьох жінок схильна до висипань, восени обвітрюється, і це призводить до різних почервоніння і плям. І навіть влітку ми не можемо собі дозволити розслабитися і не приділяти належну час догляду за собою. Що ж відбувається з нашою шкірою влітку і яким правилам догляду потрібно слідувати в самий жаркий час року.
У літній період на нашу шкіру впливає безліч несприятливих факторів, але найбільш небезпечні - це сонячні промені і висока температура. Вони погіршують стан шкіри, роблячи її більш схильною запальним процесам і віковим змінам.
При високій температурі повітря шкіра починає посилено втрачати вологу. І хоча виступає піт нібито зволожує шкіру, насправді в глибині шкірних покривів рівень вологи катастрофічно знижується, а наслідок цього - уповільнення процесів регенерації, втрата тонусу, зниження концентрації колагену і еластину.
А ми знаємо, що шкіра людини на 2/3 складається з води, і волога необхідна їй так само, як легким повітря. Як же забезпечити шкіру обличчя вологою? По-перше, бути уважною до свого способу життя. Необхідно підтримувати в організмі водний баланс — у добу випивати 1,5-2 літра рідини. Зверніть увагу на своє харчування, достатньо ви вживаєте вітамінів, які активізують обмінні процеси та сприяють виробленню в організмі природної шкірної вологи. Необхідні вітаміни наш організм отримує з продуктів харчування, а також лікарі рекомендують додатково приймати полівітаміни з мікроелементами.
І звичайно ж, не забуваємо про домашньому догляді за обличчям. Влітку він повинен складатися з трьох етапів: очищення, зволоження і живлення шкіри вранці і ввечері. Не варто нехтувати жодним з них.
Перебуваючи на сонці тривалий час, не нехтуйте сонцезахисним кремом і окулярами.
Під впливом ультрафіолетового випромінювання активізуються процеси фотостаріння, а коли ми жмуримося на сонці, то самі ж і створюємо основу для утворення мімічних зморшок.
Якщо з окулярами все зрозуміло, то питання вибору крему залишається відкритим. На що потрібно в першу чергу звернути увагу - це SPF – фактор, який присутній в усіх сонцезахисних кремах.
Використовуйте сонцезахисні креми з показником SPF не нижче 30, і не економте крем при нанесенні, так як саме це має більше значення, ніж величина показника SPF. Наприклад, SPF 50 захищає лише на 4% сильніше, ніж SPF 30, а SPF 45 – лише на 2% сильніше, ніж SPF 30. А от різниця в ціні крему буде відчутна.
Високі значення фактора SPF, наприклад, 50 або навіть 100 створюють помилкову думку про їх більш серйозних захисних властивостях. Це помилка! З яким фактором SPF ви б не купили крем, наносити його потрібно рясно і ретельно. Тільки так ви зможете уберегти свою шкіру від ультрафіолетових променів. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете забезпечити шкірі повноцінний догляд в літній період і захистити від пекучих променів сонця. А ГК «Амріта» бажає вам завжди залишатися молодими, красивими і здоровими в будь-який час року!
- Після 40 років організм жінки потребує особливої уваги та підтримки, включаючи правильне харчування та прийом вітамінів. Ось чотири основні вітаміни, які вважають найбільш корисними для жінок у цьому віці.
- Як не дивно, весна і сонячні промені, ще не взиозі дати нашому організму достатньої кількості вітаміну Д. Тому, в більшості українців спостерігається недостатній рівень вітамуну Д3 в організмі. Профілактичне дозування якого становить 2000МО, якщо, лікар не призначив інакше, то такого дозування вистачить, аби випрвити загальну картину в організмі. Якщо брати Вітамін Д3 від Амріта - то це 1 капсула на день. Бажано зранку і додати жири у їжу - бо це жиророзчинний вітамін.