ЯК ВПЛИВАЮТЬ НАШІ ДУМКИ НА ЗДОРОВ'Я.
ЯК ВПЛИВАЮТЬ НАШІ ДУМКИ НА ЗДОРОВ'Я.
На Сході кажуть: «Найгірші вороги людини не побажали б йому тих бід, які можуть принести йому власні думки».
Один з найвідоміших лікарів стародавності Авіценна говорив: «У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою — слово, рослина, ніж».
Зверніть увагу — слово на першому місці.
В одному з паризьких клінік молодий психолог Емілі Кьи на свій страх і ризик, посилаючись на головного лікаря, поставила в обов'язок своїм хворим три рази в день вголос або подумки повторювати по 10 разів фразу «З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще». Причому повторювати це не механічно, а по можливості яскраво.
І що ви думаєте? Вже через місяць пацієнти цього лікаря стали головним джерелом розмов медичного персоналу госпіталю, а потім і всієї Франції.
Дивно, але факт: хворі одужували протягом місяця, у деяких хворих навіть зникла необхідність у хірургічному втручанні.
Тобто підтвердилася гіпотеза великого вченого давнини Парацельса, який стверджував, що чудеса творить віра.
Наше здоров'я — прямий наслідок мислення людини.
Ніхто вже не ставить під сумнів, що між психічним і фізичним станом людей існує прямий зв'язок.
«Кращий захист від усіх хвороб, від будь-якої інфекції — це тверда віра у власне здоров'я і позитивні емоції,— каже психотерапевт з більш ніж двадцятирічним стажем Андрій Метельський.— Негативні думки руйнують. Наприклад, злість викликає хвороби шлунково-кишкового тракту. Образа з часом призводить до хвороб печінки, підшлункової залози, холециститу».
Один з найбільш важливих психологічних законів говорить: словесне вираження любові, симпатії і захоплення підсилює життєву енергію того, до кого воно звернене. А злі і недобрі слова зменшують енергію слухача.
Загальне число захворювань, пов'язаних з поганими думками, продовжує неухильно рости.
Щоб протистояти їм, треба слідувати пораді древніх мудреців — радіти життю, як би важка вона не була!
Отже, здоров'я, життя і доля людини залежать від його думок.
Думаєш про хороше — чекай гарного.
Думаєш про погане — погане й отримаєш.
Те, про що ми постійно думаємо, переростає в переконання, що це має або може статися. І ця віра народжує подія...
Саме тому з сьогоднішнього дня починаємо думати тільки про хороше, сподіватися тільки на краще.
І ще, ніколи не переживайте через дрібниці!
Візьмемо на озброєння два золотих правила американського кардіолога Роберта Еліота, визнаного фахівця з профілактики інфарктів та серцевої недостатності.
Правило перше: не засмучуйтеся через дрібниці.
Правило друге: все дрібниці.
- Після 40 років організм жінки потребує особливої уваги та підтримки, включаючи правильне харчування та прийом вітамінів. Ось чотири основні вітаміни, які вважають найбільш корисними для жінок у цьому віці.
- Як не дивно, весна і сонячні промені, ще не взиозі дати нашому організму достатньої кількості вітаміну Д. Тому, в більшості українців спостерігається недостатній рівень вітамуну Д3 в організмі. Профілактичне дозування якого становить 2000МО, якщо, лікар не призначив інакше, то такого дозування вистачить, аби випрвити загальну картину в організмі. Якщо брати Вітамін Д3 від Амріта - то це 1 капсула на день. Бажано зранку і додати жири у їжу - бо це жиророзчинний вітамін.