Збалансований фітокомплекс на основі ліспедівці для нормалізації сольового обміну в організмі та виведення азотистих шлаків.
• Має потужну сечогінну дію та позбавляє набряків;
• Сприяє виведенню з організму надлишкових хлоридів, олива, сечової кислоти та сечовини без втрати калію;
• Запобігає утворенню каменів у нирках і відкладенню солей у кістках;
• Покращує стан під час подагри та зниження виділеної функції нирок.
Дієтична добавка «РСО формула для нирок» — це збалансований фітокомплекс на основі ліспедеці та інших рослинних екстрактів із діуретичним, спазмолітичним, жовчогінним, легким послаблювальним, протимікробним і протизапальним властивостями для нормалізації сольового обміну в організмі і виведення азотистих шлаків.
У назві продукту «РСО формула для нирок» абревіатура «РСО» означає: регуляція сольового обміну.
Порушення водно електролітного обміну тривалий час протікає безсимптомно та спонукає звернутися до лікаря вже тоді, коли є проблеми зі здоров'ям: сечокам'яна та жовчокам'яна хвороба, подагра, остеохондроз. Всі ці хвороби пов'язуються з порушенням сольового обміну, зміною хімічного складу крові, які наростають і посилюються в умовах генетичної схильності, наявності хронічних захворювань травного тракту та сечовидільної системи, патології залоз внутрішньої секреції, що регулюють водний і сольовий обмін (захисна залоза, паращитоподібні залози, гіпофіз). Не останню роль відіграють наші звички: перевага гострої та солоної їжі підвищує ризик утворення каменів в органах і кістках. Крім того, вкрай важливо забезпечити адекватний питний режим, кількість, якість і чистота споживаної води.
Звичайно, за наявності проблем зі здоров'ям насамперед треба звернутися до кваліфікованого фахівця — лікаря нефролога або уролога, щоб точно поставити діагноз і отримати призначення лікування. У програмах оздоровлення у разі сечокам'яної хвороби, остеохондрозу та подавання особливої уваги приділяється підтримці нормального рівня сечової кислоти, для чого необхідні корекція живлення та водного балансу, нормалізація сольового обміну. Як засіб із синергічною дією в програмах оздоровлення доцільно застосовувати продукт «РСО формула для нирок». Біологічно активні речовини з екстрактів лікарських рослин у складі продукту мають комплексний вплив на організм, прискорюючи секреторну активність залоз кишкового тракту, посилюючи діуріз і відтік жовчі, знімаючи спазм гладкої мускулатури. Застосування «РСО формула для нирок»:
- сприяє усуненню набряків і зменшенню запальних процесів сечостатевої системи;
- посилює виведення з організму надлишкових хлоридів, свинцю, сечової кислоти та сечовини без втрати калію;
- перешкоджає утворенню каменів у нирках і відкладенню солей у кістках;
- активує «виймання» дрібних конкрементів із сечовидільної системи;
- покращує стан під час подагри, сечокам'яної хвороби та зниження виділеної функції нирок.
Склад на 1 капсулу: екстракт ліспедеці двоколірної — 60 мг (mg), екстракт ортосифона тичинного — 60 мг (mg), екстракт березових бруньок — 60 мг (mg), екстракт квітів ромашки — 40 мг (mg), екстракт листа шавлії — 40 мг (mg), екстракт листя брусниці — 40 мг (mg), екстракт трави хвоща польового — 40 мг (mg), екстракт коренів стальника польового — 20 мг (mg), екстракт коренів дев'ясила — 10 мг (mg).
Ліспедиця двоколірна (Lespedeza bicolor) відома як засіб, що сприяє зменшенню концентрації продуктів азотистого обміну в крові: сечовини, креатиніну та сечової кислоти. Ліспедиця проявляє свої цілющі властивості завдяки наявності в складі кофеїнової й бетулінової кислот, бетурину, β-ситостеролу, флавоноїдів — кверцетину, кемпферолу, орієнтину, вітексину та основного з них — ліспдіну, який якраз і забезпечує гіпоазотемічну та діуретичну дію. Екстракт ліспедеці підсилює клубочкову фільтрацію в нирках і прискорює виведення солей натрію й азотистих шлаків із сечею, має антисептичну та протизапальну дію. Тому ліспедецу застосовують для симптоматичного лікування хронічної ниркової недостатності.
Ортосифон тичинковий містить терпенові сапоніни, гіркий глікозид ортосифонін, ефірну та жирну олії, дубильні речовини, органічні кислоти, алкалоїди та надає діуретичну, спазмолітичну та жовчогінну дію, стимулює секрецію шлункового соку та соляної кислоти, сприяє збільшенню ниркового кровотоку, нормалізує роботу канальців і підвищує клубочкову фільтрацію. Він полегшує відходження піску та каменів із органів вихідної системи. Його застосовують у разі порушення водно-сольового балансу, нирковокам'яної хвороби, холециститу, подагри, гострих і хронічних захворювань нирок, набряків різного походження, церебрального атеросклерозу та гіпертонії, яка супроводжується порушенням функції печени и почек.
Березові бруньки містять аскорбінову й органічні кислоти, ефірні олії, каротин, тритерпенові сапоніни, гіперозид, смоли, завдяки яким надають сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну, антисептичну, ранозагоювальну, відхаркувальну, антивірусну та протипаразитарну дію. Нирки берези широко застосовують у комплексі лікування запальних захворювань нирок і сечового міхура, лікування сечокам'яної хвороби, набряків серцевого походження, захворювань печінки та жовчовивідних шляхів із порушенням жовчовідділення. Березові нирки сприяють поліпшенню функціонування ендокринної системи: щитоподібної та підшлункової залози, гіпофіза, епіфіза, яєчників і яєчників.
Квіти ромашки містять саліцилову, нікотинову, аскорбінову кислоти, фітостерин, камедь, смоли, дубильні речовини, холін, леткі олії, хамазулен, флавоноїди, умбеліферон, діоксидумарин, цукор, віск, жир, гліцериди лінолевої, пальмітинової, олеїнової, стеаринової кислот, мінеральні солі. Хамазулен ромашки має протизапальну та протиалергічну дію, посилює процеси регенерації, апігенін і апіїн розслаблюють гладку мускулатуру внутрішніх органів і усувають спазми. Препарати ромашки покращують секреторну діяльність травних залоз, стимулюють жовчевідділення та збуджують апетит, усувають спазми органів черевної порожнини, виявляють знеболювальну, протизапальну, протиалергічну, протимікробну дія, зменшують утворення газів у кишківнику, підсилюють потовиділення, регулюють менструальну функцію. Застосовують ромашку під час захворювань травного тракту, печінки, нирок, сечових шляхів, що супроводжуються спазмами, у разі метеоризму, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, підвищеної збудливості, мігрені, безсоння, злоякісних новоутворів.
Шавлія має чітко окреслені протизапальні, антимікробні, загальнозміцнювальні властивості. Біологічно активні речовини листя шавлії ущільнюють епітеліальні тканини, знижують проникність клітинних мембран, зміцнюють стінки пошкоджених кровоносних судин, підвищують секреторну активність шлунково-кишкового тракту. Призначають усередину у разі хвороб печінки та нирок, гастритів, виразкової хвороби, ентероколітів, поносів, бронхітів, у разі безпліддя, у клімактерічному періоді, у разі ожиріння.
Листя брусниці містять фенологлікозиди (головний з яких — арбутин), дубильні речовини, флавоноїди, гіперозид та ін., завдяки яким препарати на основі листя брусниці мають протизапальну та бактерицидну дію. Лист брусники застосовують як сечогінний, дезінфікувальний засіб у разі захворювань нирок і сечовивідних шляхів, у разі захворювань, пов'язаних із порушенням мінерального обміну, зокрема, під час подагри, остеохондрозу, а також у разі ревматоїдних, інфекційних неспецифічних артритів.
Хвощ польовий має протимікробні, седативні, протизапальні, спазмолітичні, гіпотензивні, седативні, кровоспинні, бронхолітичні, відхаркувальні, дезінтоксикаційні властивості. Препарати хвоща ефективні проти хвороб бронхолегової системи. Їх приймають у разі бронхіту, астми, пневмонії. Препарати хвоща усувають запалення і стимулюють відходження мокротиння.
Коріння стальники польового містять ізофлавоноїди, ефірну олію, дубильні речовини, тритерпеновий спиртоцерин. Виявляють сечогінні, кровоспинні, протизапальні, послаблювальні, кардіотонічні властивості, підвищують тонус і знижують перистальтику кишківника, активують секреторну діяльність залоз внутрішньої секреції, сприяють поліпшенню обміну речовин. Препарати стальника польового застосовують у разі геморою, хронічних запорів, тріщин заднього проходу як проносний засіб, механізм дії якого зумовлений стимуляцією (хімічне подразнення) рецепторів слизової оболонки кишківника. Слабкий ефект розвивається поступово у разі регулярного застосування стальника впродовж 2-3 тижнів. Крім того, стальник польовий має лікувальну дію у разі запалення сечового міхура та нирок, нирковокам'яної хвороби, у разі маткових кровотеч різного походження (особливо в клімактеричний період) і під час подагри.
Оман (девясил) має протизапальну, відхаркувальну, антимікробну та антисептичну дію. Також проявляє жовчогінну, сечогінну, тонізувальну дії; нормалізує моторну та секреторну функції різних відділів шлунково-кишкового тракту, покращує обмін речовин, ефективний під час кашлю будь-якого походження.
- Ціна: 249 ₴